Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
ASTM 0.48mm ντυμένη χρώμα προ χρωματισμένη Galvalume σπείρα φύλλων
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
| Υπηρεσία: | 24 ώρες σε απευθείας σύνδεση |
Κανονική γαλβανισμένη πούλια σπείρα 150 χάλυβα λουρίδα ΓΠ χιλ. SGCC SECC JIS G3302
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, κοπή, Punching |
|---|---|
| Πούλια: | Κανονική πούλια |
| Τεχνολογία: | Καυτός που βυθίζεται |
Σπείρα 3.5MM χάλυβα άνθρακα ASTM Q235 A36 πάχος για την οικοδόμηση κτηρίου
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | jiangsu Κίνα |
| Ανοχή: | ±1% |
G350 Z180 Gi Χάλυβα Ζυθοποιημένο Χάλυβα Coil Full Hard 0.5mm Για την οροφή
| Ονομασία του προϊόντος: | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | JIS G3302/JIS G3312 ΤΟ /JIS G3321/ASTM A653M/A924M 1998 |
| Κατηγορία χάλυβα: | CGCC DC51D+Z |
RAL9010 το χρώμα Ppgi προβερνίκωσε τη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα για τα κεραμίδια στεγών
| Εμπορικός όρος: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών: | Πλόιμη συσκευασία για την εξαγωγή |
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
S355jr Gr.A Gr.B Ms Mild Carbon Steel Coil Χαμηλή δομή κράματος Υψηλή αντοχή
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Άκρη: | Άκρη σχισμών |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
Η οικοδόμηση του σωλήνα Erw χάλυβα άνθρακα βαθμού Β Astm A53 ένωσε στενά/άνευ ραφής Sch40
| Πάχος: | 1 - 10 χιλ. |
|---|---|
| OD: | 20 - 219 χιλ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος ή χρωματισμένος, γαλβανισμένος, χρωματισμένος ή αντιοξειδωτικός λαδωμένος |
Γαλβανισμένη σπείρα CR4 DX51D 0.85mm χάλυβα AISI ASTM JIS CR4 cold-rolled καυτή εμβύθιση
| Πλάτος: | 600mm1500mm |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Χρόνος παράδοσης: | με 7-15 εργάσιμες ημέρες |
Γαλβανισμένη σπείρα ντυμένο ψευδάργυρος HDG χάλυβα 16 μετρητών SGCC για το οικοδομικό υλικό
| Όνομα προϊόντων: | γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, κοπή, Punching |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-270g |
Καυτός βυθισμένος 0.6mm 2mm χάλυβα DX51D γαλβανισμένος Z50g ψευδάργυρος πάχους σπειρών που ντύνεται
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| πλάτος: | 6002000mm ή όπως απαιτείται |
| Εμπορικοί όροι: | FOB CIF CFR EXW |


