Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ήπιος καυτός ASTM SS400 - κυλημένος άνθρακας 3000mm πιάτων φύλλων χάλυβα για τα μηχανήματα
| Τύπος: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Επιφάνεια: | φωτεινός, μαύρος |
ASTM A516 Gr 70 S355jr ASTM A36 Χάλυβα άνθρακα Χάλυβα θερμής έλασης 1220*2440mm 6mm SPHC-B S235
| Πλεονέκτημα: | Δεχτείτε προσαρμόζει την παραγωγή |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Ονομασία του προϊόντος: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
πάχος 8mm καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα ASTM A36 που γαλβανίζεται για το εμπορευματοκιβώτιο
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
| Εμπορικός όρος: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CRF, CIF, EXW |
παχύς καυτός 2mm - κυλημένο κράμα ASTM A36 SS400 άνθρακα φύλλων χάλυβα για το επιτραπέζιο σκεύος
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Ανοχή: | ±3% |
| Μήκος: | 100012000mm |
ASTM Q195 Q235 καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα 200mm ήπιο φύλλο πλαστικότητας
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Υλικό: | Q195 Q215 Q235 Q345 |
S20C AISI 1020 Χάλυβα θερμής έλασης 14 μέγεθος πάχος χάλυβα άνθρακα μέσο
| Κλειστή λέξη: | Σιδηροειδή φύλλα |
|---|---|
| Υλικό: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
| Τεχνολογία: | Ζεστά/ψυχρά τυλιγμένα |
S50C 1045 καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα 1000mm σφυρηλατημένο επίπεδο πιάτων χάλυβα
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Ανοχή: | ±3% |
| Μήκος: | 100012000mm ή σύμφωνα με απαιτημένος |
ASTM A36 καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα S235 500mm για την οικοδόμηση
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2500mm, κ.λπ. |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Q195 Q235 καυτά - κυλημένο φύλλο χάλυβα 6 - 200mm για τον καθρέφτη κατασκευής
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Υλικό: | Q195 Q253 |
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
ΑΣΤΜ S355JR S355 Χάλυβα θερμής έλασης 1000 mm με υπηρεσίες κοπής και συγκόλλησης
| Υλικό: | S20C S25C S45C S40C S50C S55C S60C S65C S70C S75C κλπ. |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Δεχτείτε προσαρμόζει την παραγωγή |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu Κίνα |


