Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ντυμένη προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα 1500mm χάλυβα που ζαρώνουν
| Διαμορφώστε το αριθ.: | προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Πλάτος: | 201500mm |
Ο ψευδάργυρος που ντύθηκε ορθογώνιο καυτό σωλήνων ASTM Q235 Z30g χάλυβα που βυθίστηκε γαλβάνισε
| Όνομα προϊόντων: | Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | - Κύλησε, καυτός που βυθίστηκε |
| Μορφή τμημάτων: | ορθογώνιος |
το χρώμα 0.6mm RAL προβερνίκωσε τη γαλβανισμένη σπείρα PPGI χάλυβα καυτή που βύθισε για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Εμπορικοί όροι: | FOB CIF CFR EXW |
| Πάχος: | 0.66mm ή όπως απαιτείται |
Ανοξείδωτο ASTM SUS 201 γύρω από το σωλήνα επιφάνεια 0,8 - 20mm 8K
| Επιθεώρηση: | Μπορούμε να δεχτούμε την τρίτη επιθεώρηση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.610MM ή όπως απαιτείται |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
Γαλβανισμένος ψευδάργυρος φύλλων πιάτων ΓΠ χάλυβα G60 AISI Dx51d ο Z40g έντυσε την κανονική πούλια
| Τύπος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |
| Τεχνική: | Ζεστή βουτιά σε ζεστή έλαση |
ASTM A36 Πλάκα χάλυβα άνθρακα Ψυχρόσφαιρο τετραγωνικό δείγμα ελεύθερα 3 mm πάχος ή προσαρμοσμένο
| Κλειστή λέξη: | Χάλυβας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Α36 S235JR SS400 Q235 |
| Διάμετρο: | 700-2300mm ή όπως απαιτείται |
A106B Σωλήνας από χάλυβα άνθρακα 20 mm πάχος Προσαρμοσμένο σχήμα
| Κλειστές λέξεις: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | Χωρίς ραφή |
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλες από αλουμινένιο |
ASTM A516 Gr 60 Ms Πλάκα από ανθρακικό χάλυβα Κεταλλείο Υπερβολικής Πίεσης Κύπελλο Q+T Θέρμανση επίπεδη ISO 9001
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | ΑΣTM A516/A573/572 Gr.60 Gr70 |
| Επιφάνεια: | Μαύρο, ή λιπασμένο για την πρόληψη της σκουριάς |
ASTM 1050 1020 Σωλήνας από χάλυβα άνθρακα συγκολλημένος σωλήνας ERW ήπιος χαμηλού άνθρακα ψυχρός
| Κλειστές λέξεις: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10-100mm ή όπως απαιτείται |
| Σχήμα τμήματος: | Κύκλος, τετράγωνο |
ASTM Q195 Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα Q215 Q235 Q345 Μεταλλικές στέγες επικαλυμμένο φύλλο
| Πάχος: | 2-50 χιλ. ή όπως απαιτήσατε |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Καθαρίστε, λήξη, ανατίναξη και ζωγραφική |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες, σύμφωνα με τη συγκεκριμένη διαταγή |


