Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
RAL9002 προβερνικωμένος Galvalume χάλυβας Ppgi σπειρών χάλυβα 0,12 χιλ. -2,5 χιλ.
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία |
|---|---|
| Πάχος: | 0.12-2.5 χιλ. |
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
σπείρα 20mm 35mm 45mm χάλυβα άνθρακα 65mn Astm A29m
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υψηλής αντοχής μέρη |
| Προδιαγραφή: | Υψηλής αντοχής |
Γαλβανισμένη λουρίδα 700mm Dx51d SPCC SGCC σπειρών χάλυβα G60 G90
| Πλάτος: | 700-1500mm |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένη πούλια |
| Σκληρότητα: | Μέση σκληρή |
Γαλβανισμένη λουρίδα σπειρών χάλυβα G550 S320GD 20 χιλ. cold-rolled για τη δομή
| παρατήρηση: | Δεχτείτε τα προσαρμοσμένα προϊόντα |
|---|---|
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30~600g/m2 |
| Λαδωμένος ή μη-λαδωμένος: | Ελαφρώς λαδωμένος |
Γαλβανισμένος ψευδάργυρος σπειρών DX51D Z275 χάλυβα καυτής εμβύθισης SGCC που ντύνεται για τα οικοδομικά υλικά
| Τύπος: | γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | SGCC,DX51D |
| Πάχος: | 0.12-6 χιλ. ή όπως απαιτείται |
Το σύνολο UNS γαλβάνισε σκληρά προσαρμοσμένο βαθμό φύλλων ΓΠ πουλιών χάλυβα το σπείρα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Μαύρος ή λαδωμένος, σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
|---|---|
| Πούλια: | Η κανονική πούλια, ελαχιστοποίησε την πούλια, καμία πούλια |
| Βαθμός: | Q345 |
Ήπιος γαλβανισμένος φραγμός πιάτων χάλυβα ανοξείδωτου ελεγμένος που ξύνει 2 χιλ.-8 χιλ.
| Τύπος: | Καυτός που βυθίζεται |
|---|---|
| Πούλια: | Ελαχιστοποιημένο επίστρωμα πουλιών ή προσαρμοσμένος |
| Σκληρότητα: | Μέση σκληρή |
Ψυχρά τραβήχτη μπάρα χάλυβα άνθρακα ASTM A500 A588 20 mm 5000 mm μήκος Μαύρη επιφάνεια
| Κλειστή λέξη: | Άξονα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3-200 mm ή όπως απαιτείται |
| Σχήμα: | Στρογγυλή μπάρα |
το φύλλο 2000mm πιάτων ανοξείδωτου 304 0.3mm3.0mm cold-rolled άκρη καθρέφτης μύλων τελειώνει
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
DIN C22 1020 άνευ ραφής σωλήνας χάλυβα άνθρακα τραβηγμένος στο κρύο για τους υψηλούς λέβητες
| Εφαρμογή: | Σωλήνας λεβήτων |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαίτηση |
| OD: | Προσαρμοσμένος |


