Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
DIN C22 1020 άνευ ραφής σωλήνας χάλυβα άνθρακα τραβηγμένος στο κρύο για τους υψηλούς λέβητες
| Εφαρμογή: | Σωλήνας λεβήτων |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαίτηση |
| OD: | Προσαρμοσμένος |
Γαλβανισμένος ρόλος φύλλων ψευδάργυρου σπειρών χάλυβα καυτής εμβύθισης ASTM Grade50 για την κατασκευή
| Τεχνολογία: | Καυτός που βυθίζεται |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Μοτίβο |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
Μαύρος κοίλος σωλήνας μετάλλων τετραγώνων σωλήνων χάλυβα άνθρακα σωλήνων Q235 άνθρακα τμημάτων
| OD: | 20 - 219 χιλ. |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
| Μήκος: | 12M, 6m, 5.8m, όπως απαιτείται, 112m |
Γυαλισμένος ο ΜΒ σωλήνας ASTM A312 ανοξείδωτου cold-rolled 1000mm για την οικοδόμηση
| Μέγεθος: | Κανονικό μέγεθος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Εμπορικοί όροι: | FOB CIF CFR EXW |
Καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη σπείρα 3000mm χάλυβα στρογγυλή μορφή για το αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | GalvanizedSteelCoil/λουρίδα |
|---|---|
| Πρότυπα: | JISG3302, JISG3312, JISG3313, EN10142, ASTMA653M, DIN1716, Κ.ΛΠ. |
| Πάχος: | 0.12~6mm ή ως αίτημα |
DX51D SGCC Z275 26 μεγέθους θερμό βουτηγμένο ηλεκτροσυσταμένο σίδηρο σπείρα πλήρης σκληρότητα
| Αξία: | DX51D,SGCC ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Σπαγγάλι: | Κανονική πούλια, ελάχιστη πούλια, μηά πούλια, μεγάλη πούλια |
| Ονομασία προϊόντος: | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
DX51D+Z ο ζαρωμένος ψευδάργυρος αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής χάλυβα έντυσε το γαλβανισμένο φύλλο σιδήρου
| Χάλυβας: | Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Galvalume |
| Τεχνολογία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Γαλβανισμένη λουρίδα φύλλων ρόλων σπειρών Z275 Z150 Gl χάλυβα Dx51 SPCC βαθμός
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Punching, κοπή, κάμψη, Decoiling |
|---|---|
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-275 g/m2 |
| Πάχος: | 0.3-6 χιλ. |
ASTM SGCC Z120g Ζυθοποιημένη τροχιά από χάλυβα με θερμό βύθισμα
| Υλικό: | DX51D DX52D SGCC SECC Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Βάρος της τροχιάς: | 3-15MT |
| Δάχος: | 0.2-10mm ή όπως απαιτείται |
οι ΓΠ 1.5mm25mm που η ενιαία πλευρά έντυσε την καυτή εμβύθιση γαλβάνισαν το μέταλλο σπειρών DX51D
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | 30-275g/m2 |
|---|---|
| ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Τεχνική: | Ηλεκτρο |


