Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ένδυση AISI - ανθεκτικός σίδηρος πιάτων Nm500 Ar400 500hb Hb400 Hardo450 1,3401 Nm400 χάλυβα
| Σειρά μήκους: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
|---|---|
| Ανοχή: | 0.10.25mm |
| Σειρά πλάτους: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
Το χρώμα AISI PPGI έντυσε προ την καυτή εμβύθιση σπειρών φύλλων ΓΠ που γαλβανίζει το χάλυβα
| Εφαρμογή: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην οικοδόμηση, την εγχώρια συσκευή, το κτήριο σκαφών, κ.λπ. |
|---|---|
| Πλάτος: | 600-1500 χιλ. |
| Χρώμα: | Κόκκινος, μπλε, πράσινος, πορτοκαλής, κ.λπ. |
Επιφάνεια φύλλων βάσεων χάλυβα ASTM Q235 5mm διαιρεσμένη σε τετράγωνα γαλβανισμένη που γαλβανίζεται που ντύνεται
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, αρχιτεκτονική διακόσμηση, πόρτες πολυτέλειας, ανελκυστήρες |
|---|---|
| Πλάτος: | 1.2m |
| Ανοχή: | ±1% |
ASTM Ral 9012 άσπρο Ppgi προβερνίκωσε το γαλβανισμένο φύλλο σπειρών χάλυβα
| Εφαρμογή: | Πιάτο λεβήτων |
|---|---|
| Πούλια: | Καμία πούλια |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL |
Συνήθεια 0.08mm5mm φύλλο SK85 51CrV4 σπειρών λουρίδων χάλυβα χρωμίου Bule Mn65
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο χάλυβα, πλατφόρμα δομών χάλυβα |
| Πλεονέκτημα: | Σταθερή προδιαγραφή & ακριβής διάσταση |
Άνευ ραφής χάλυβας άνθρακα API J55 5dp A106 Grb γύρω από το σωλήνα 4,5 ίντσα
| Χρήση: | Μεταφορά λυμάτων αερίου ελαίου |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 20 - 1500 χιλ. |
| Τεχνική: | Efw |
Γαλβανισμένος ρόλος σπειρών χάλυβα JIS G3302 SGCD Z12 Z18 Z22 Z25 για τον πίνακα κτηρίου
| Τεχνολογία: | Καυτός που βυθίζεται |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένος διαμορφωμένος |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
22 γαλβανισμένο μετρητής επίστρωμα Z275 Spagle φύλλων λουρίδων σπειρών χάλυβα
| Πάχος: | 0.3-3 ΚΚ |
|---|---|
| Πούλια: | Επίστρωμα Spagle |
| Βάρος ψευδάργυρου: | 40, 60, 80 g/m2 |
PPGI Χρώμα Επιχρισμένο 1-3mm πάχος DX51D DX52D S350GD S550GD Προχρωματισμένο Ζυγισμένο Σιδηροειδές Κεραμικό
| Ονομασία προϊόντος: | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000-1250 mm |
| Ειδική χρήση: | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
Z180 G90 γαλβανισμένο Z275 επίστρωμα ψευδάργυρου χάλυβα κυλημένο σπείρα για το φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής
| Άκρη: | Άκρη σχισμών |
|---|---|
| Βάρος ψευδάργυρου: | 80, 100, 120, 180 γ τετρ.μέτρο |
| Πάχος: | 0.12-6 χιλ. |


