Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
5 - 15 ιντσών σωλήνας χάλυβα άνθρακα ASTM Q690 Q720 Q890 συγκόλληση στρογγυλό τετράγωνο
| Κλειστή λέξη: | θερμά κυλούμενα σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Συσκευή: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Πιστοποιητικό: | CE, BRI, JIS, GS, ISO9001 |
Υψηλής αντοχής χαμηλού άνθρακα πλάκα από χάλυβα Q345 MS S275JR για κατασκευές προεξέγερσης
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | SGS / BV / ως τις ανάγκες σας |
| Δάχος: | 1100mm ή όπως απαιτείται |
ASTM A36 3mm 8mm Carbon Steel Coil HRC Black Προσαρμοσμένο μέγεθος ISO για κτίρια
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 κλπ. |
| Ιδιότητα τροχιάς: | 508610mm ή σύμφωνα με σας το αίτημα |
SAE 1010 Χαμηλού άνθρακα ατσάλι βρόγχος GB Standard 20 Gauge 1220mm πλάτος HRC ήπια επιφάνεια
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 κλπ. |
| Τρίχωμα: | Σχιστή άκρη / μύλος |
EN10025 Τεχνική περιστροφή από χάλυβα άνθρακα S275JR S355JR HR Χάλυβα ρολ 1220mm για οροφές
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 κλπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001:2008,SGS ή όπως απαιτείται |
PPGI Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Σιδηροτροχιά Ραλ Χρώμα Επιχρισμένο Ζεστό Βυθισμένο 1220mm πλάτος
| Κλειστή λέξη: | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Προχρωματισμένο+καυτό τσιμεντισμένο |
| Χρώμα: | Ral τυποποιημένο χρώμα ή όπως απαιτείται |
St52-3 cold-rolled άνευ ραφής ανόθευτος συνηθισμένος δομικός σωλήνων χάλυβα άνθρακα
| Εφαρμογή: | δομικός σωλήνας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| OD: | Προσαρμοσμένος |
Οικοδομικό υλικό ASTM Q235 Q345 ήπιο μαύρο φύλλο μετάλλων σπειρών χάλυβα κας άνθρακας στη σπείρα
| Ανοχή: | ±1% |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2100mm |
| Υλικό: | Q195, Q235 |
Ο ψευδάργυρος έντυσε το γαλβανισμένο χάλυβα σπειρών πλάτος πουλιών G40 G60 1250mm ρόλων κανονικό
| Λέξη κλειδί: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 3mm16mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ανοχή: | ±1% |
ASTM A36 Ζυγισμένο ατσάλι Coil Ζινκ επικαλυμμένο Hot Dip 1000mm πλάτος για τοπίο φύλλο
| Συσκευή: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη: | 270-500n/mm2 |
| Επιμήκυνση: | 16-30% |


