Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
ASTM A516 Gr 60 Ms Πλάκα από ανθρακικό χάλυβα Κεταλλείο Υπερβολικής Πίεσης Κύπελλο Q+T Θέρμανση επίπεδη ISO 9001
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | ΑΣTM A516/A573/572 Gr.60 Gr70 |
| Επιφάνεια: | Μαύρο, ή λιπασμένο για την πρόληψη της σκουριάς |
ASTM 1050 1020 Σωλήνας από χάλυβα άνθρακα συγκολλημένος σωλήνας ERW ήπιος χαμηλού άνθρακα ψυχρός
| Κλειστές λέξεις: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10-100mm ή όπως απαιτείται |
| Σχήμα τμήματος: | Κύκλος, τετράγωνο |
ASTM Q195 Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα Q215 Q235 Q345 Μεταλλικές στέγες επικαλυμμένο φύλλο
| Πάχος: | 2-50 χιλ. ή όπως απαιτήσατε |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Καθαρίστε, λήξη, ανατίναξη και ζωγραφική |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες, σύμφωνα με τη συγκεκριμένη διαταγή |
Δομικό υλικό AISI C45 Q235 A36 από ανθρακούχο χάλυβα για την οροφή αυτοκινήτου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Πάχος: | 250mm ή όπως απαιτείται |
Τύπος από μη κραματοποιημένο χάλυβα άνθρακα πάχους 2 mm ASTM 1050 ERW συγκολλημένος
| Κλειστές λέξεις: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλες από αλουμινένιο |
| Διάμετρος: | 10-100mm ή όπως απαιτείται |
Μεσαία βαριά πλάκα χάλυβα άνθρακα ανθεκτική στην φθορά 50 mm πάχος Προσαρμοσμένο πακέτο
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | OEM (απαιτήσεις πελατών) |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001:2008 |
Q345r A516 Gr70 Carbon Steel Coil 16 Gauge παχύ σιδερένιο φύλλο προσαρμοσμένο μέγεθος
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Δάχος: | 0.6-12mm ή όπως απαιτείται |
JIS G3302 SGCC PPGI που προβερνικώθηκε γαλβάνισε το χρώμα σπειρών χάλυβα έντυσε 1220mm για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Εμπορικοί όροι: | FOB CIF CFR EXW |
| πλάτος: | 600mm2000mm ή όπως απαιτείται |
Δελτίο δοκιμής αντοχής στην φθορά της σπείρας χαμηλού άνθρακα χάλυβα S280GD Q960D
| Κλειστή λέξη: | Χάλυβας από ψυχρή έλαση |
|---|---|
| Υλικό: | Ειδικότερα, η Επιτροπή θεωρεί ότι οι εν λόγω διατάξεις δεν ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται σ |
| Διάρκεια: | 4-12m ή όπως απαιτείται |
St37 St52 Πλάκα χάλυβα άνθρακα υψηλού μαγγανίου 6mm 8mm EN Standard Flat Black Προσαρμοσμένη
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνικές: | Κρυά κυλούμενα |
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |


