Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ζυγισμένο με ψευδάργυρο Ζυγισμένο με ψευδάργυρο HDGI / GI Ζεστό βουτηγμένο S235 S355 Κατηγορία C ήπια
| Κλειστή λέξη: | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | DX51D/DX52D |
| Σκληρότητα: | MID Δύσκολο |
Προσαρμοσμένη 2 χιλ. η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το μέταλλο φύλλων ΓΠ σπειρών JIS G3302 SGCC
| Τεχνολογία: | Καυτός που βυθίζεται |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένος διαμορφωμένος |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
άνευ ραφής κύκλος σωλήνων χάλυβα λεβήτων 34CrMo4 A103 ανοξείδωτος για τον ανταλλάκτη θερμότητας
| Πάχος: | SCH5~SCH160, STD, XS, XXS, 2MM~100MM |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 15 - 406 χιλ. |
| Ανοχή: | ±1% |
40mm Διαμέτρου 20# 45# 60# Carbon Steel Bar Round Rod Laser Cutting για δομή
| Κλειστή λέξη: | Άξονα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Όροι διαπραγμάτευσης: | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Τύπος: | Στρογγυλή μπάρα |
ST37 Ελαφρύ ατσάλι από άνθρακα SAE1006 JIS Standard Μαύρο σίδηρο ψυχρό έλασμα
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 κλπ. |
| Ιδιότητα τροχιάς: | 508610mm ή σύμφωνα με σας το αίτημα |
Ελάχιστος γαλβανισμένος πούλια ρόλος SGCC DX51D μετάλλων φύλλων ψευδάργυρου σπειρών χάλυβα ΓΠ
| Εφαρμογή: | Δομική χρήση |
|---|---|
| Εμπορικός όρος: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CRF, CIF, EXW |
| Πάχος: | 30-1250 χιλ. (±2 χιλ.), ή προσαρμοσμένος |
Βαθμός γαλβανισμένη σπείρα 2.0mm χάλυβα SGCC DX51D καυτό βυθισμένο μέταλλο ψευδάργυρου
| όνομα: | γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS G3302/JIS G3312 ΤΟ /JIS G3321/ASTM A653M/A924M 1998 |
| Βαθμός: | SGCC, SGLCC, CGCC, SPCC, ST01Z, DX51D, A653 |
Καυτή βυθισμένη προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα 6mm DX51D Z100g χάλυβα PPGI για το ζαρωμένο υλικό κατασκευής σκεπής
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Εμπορικοί όροι: | FOB CIF CFR EXW |
| Πάχος: | 0.66mm ή όπως απαιτείται |
ASTM Q195 Τύπος χάλυβα χαμηλού άνθρακα HR τετραγωνικός σωλήνας χωρίς συγκόλληση 10*10mm - 600*600mm
| Ονομασία προϊόντος: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος: | GB, AISI, ASTM, DIN, En, SUS, Uns κ.λπ |
| Διάμετρος: | 10*10mm-600*600mm ή όπως απαιτείται |
0.12 - Cold-rolled Dx51D 3MM παχύς γαλβανισμένος σπείρα ψευδάργυρος χάλυβα για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Τύπος: | Σπείρα |
|---|---|
| Βαθμός: | DX51D |
| Πούλια: | Μεγάλος/κανονικός/ελάχιστος/μηδέν |


