Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
ASTM A572 βαθμός 50 Φύλλα χάλυβα άνθρακα Φύλλα σιδήρου Προσαρμοσμένο μέγεθος για την κατασκευή
| Key Word: | Carbon steel plate |
|---|---|
| Grade: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |
Γυαλισμένη φύλλο επιφάνεια χρωμίου και ωρ. σπειρών χάλυβα άνθρακα ΜΒ ASTM 42CRMO
| Επιφάνεια: | Ζωγραφική |
|---|---|
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
| Stanard: | DIN ΜΒ ISO JIS ASTM |
DC02 σπείρα 20mm χάλυβα άνθρακα κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου cold-rolled HRC για τα οικοδομικά υλικά
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Ανοχή: | ±1% |
Z320g ο υψηλής αντοχής γαλβανισμένος χάλυβας κουλουριάζει καυτό 4.0MM Q235 SS400 A36 που βυθίζεται
| Τεχνική: | Καυτός που βυθίζεται |
|---|---|
| Ανοχή: | ±2% |
| Πάχος: | 1.54.0mm |
Καυτό βυθισμένο PPGI που προβερνικώθηκε γαλβάνισε το χρώμα σπειρών χάλυβα έντυσε το πλάτος 1220mm
| Εμπορικοί όροι: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών: | Πλόιμη συσκευασία για την εξαγωγή |
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
ΒΑΘΜΌΣ σπείρα SS400 Q235 χάλυβα άνθρακα C/D AISI1020 για τη δομή χάλυβα
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Boiler&economizer, ενέργεια, πετροχημικό, μεταλλεία, τρόφιμα, έγγραφο, αέριο και ρευστή βιομηχανία |
| Πλάτος: | σαν απαίτηση |
Άνευ ραφής ρευστό πετρέλαιο 6m σωλήνας Astm A53 A106 API 5l Grb χάλυβα άνθρακα 12m
| Επεξεργασία επιφάνειας: | - Κύλησε, πετρέλαιο, που χρωματίστηκε, που γαλβανίστηκε, |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 20 - 1500 χιλ. |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Q195 μαύρος ορθογώνιος σωλήνας 6m χάλυβα κοίλος σωλήνας τμημάτων για τη σωλήνωση φρακτών
| Υλικό: | Q195, Q215, Q235, A53 |
|---|---|
| Μήκος: | 6m ή 5.8m ή ως τελωνειακή απαίτηση |
| Μέγεθος: | 12*12mm-600*600mm |
Ο ψευδάργυρος έντυσε το γαλβανισμένο καυτό βυθισμένο ASTM Q235 5mm χάλυβα πάχος σπειρών
| Λέξη κλειδί: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Ανοχή: | ±1% |
| Ταυτότητα σπειρών: | 600-1500 χιλ. |
Μη συμμαχικός σωλήνας 150mm χάλυβα άνθρακα άνευ ραφής για τη δομή κατασκευής
| Τύπος: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μήκος: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| OD: | Σύμφωνα με την απαίτηση |


