Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
16 μετρητών ASTM γαλβανισμένο Q345 χάλυβα πιάτο οικοδόμησης φύλλων φύλλων ΓΠ σαφές
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Πάχος: | 0.2~4mm4~60mm60~115mm115~300mm |
SGCC Z100g Ζυθοποιημένο χαλύβδινο φύλλο οροφής πλάκα κύματος σχήμα 2mm 3mm ζεστό βουτηγμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζαλβανισμένα, με χρώμα galvalume, με επικάλυψη χρώματος |
| Διάμετρος επιδράσεων: | 820 mm/840 mm/940 mm/1000 mm/1025 mm/1050 mm/άλλα |
DX54D DX55D Πλάκα από γαλβανισμένο χάλυβα για διαφήμιση και διακόσμηση
| Επίστρωμα: | Z61-Z90 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπα: | ASTM A29/A29M-05, JIS G4051/G3131/G3101/G3505, EN10130, TOCT380/1050/ISO630/683/4997/13976/5000/1194 |
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα μετάλλων ASTM A563 S350GD 0.5mm Z120g
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | ASTM A563 S350GD |
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
Καυτός - κυλημένος ήπιος βαθμός 60 3*1550MM σπειρών A36 A516 χάλυβα χαμηλού άνθρακα
| Τύπος: | Καυτή κυλημένη άνθρακας σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα χάλυβα |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001, SGS |
Q235 καυτός - κυλημένη σπείρα 1220mm χάλυβα άνθρακα JIS δομικό προσαρμοσμένο μέγεθος
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πυκνά: | 1.8-20 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
Αντιδιαβρωτικό ντυμένο μέταλλο φύλλων χάλυβα άνθρακα ωρ. μέσο 0.580mm 5mm 2mm
| Προδιαγραφή: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
|---|---|
| Χρονική ανοχή: | 7-10 ημέρες |
| Πάχος: | 0.580mm ή προσαρμοσμένος |
Σπείρα χάλυβα άνθρακα JIS S235JR Q235B καυτή - κυλημένη προσαρμογή 1220MM πλάτος
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
Η ένδυση NM450 NM500 - ανθεκτικό πιάτο φύλλων χάλυβα παχύς καυτός 1 ίντσας - κύλησε 450HB
| Λέξη κλειδί: | Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| MOQ: | 2 τόνοι |
| Πάχος: | 2mm100mm ή όπως απαιτείται |
Καυτός - οι κυλημένες ΓΠ γαλβάνισαν τη σπείρα 0.8mm χάλυβα προσαρμοσμένο μέγεθος SECC DX51 1220mm
| Όνομα προϊόντων: | γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm ή όπως απαιτείται |
| Πούλια: | Ελαχιστοποιημένο επίστρωμα πουλιών ή πούλια-ελεύθερος |


