Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
ASTM A283 Βαθμός C Πλάκα χάλυβα άνθρακα ήπια θερμά έλαση 4 x 8 ίντσες για οικοδομικό υλικό
| Κλειστή λέξη: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| μάρκα: | ΑΝΣΤΙΕΛ, ΣΙΝΤΣΧΕΝΓ |
| Διάμετρο: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |
ASTM S275j2 Χάλυβα άνθρακα φύλλο θερμά έλασης Q235 Q355 Mill επιφάνειας Laser Cutting
| Κλειστή λέξη: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Καταγωγή: | Jiangsu, Κίνα |
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών/μύλων |
Θερμοσυσκευασμένη πλάκα θαλάσσιου χάλυβα πλάκα άνθρακα SS400 A36 EQ70 ψυχροσυσκευασμένη πλάκα DC01 DC04
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Ποιότητα: | Έλεγχος ποιότητας από τρίτο |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
Ο ψευδάργυρος έντυσε το γαλβανισμένο μέταλλο σιδήρου πιάτων άνθρακα φύλλων χάλυβα
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος βασισμένος |
|---|---|
| Σκληρότητα: | Σύνολο σκληρό |
| Εφαρμογή: | κρύα διαμόρφωση |
Στρογγυλός επίπεδος φραγμός 5.8m χάλυβα άνθρακα γαλβανισμένος τετραγωνικός καυτός - κυλημένος
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
|---|---|
| Υλικό: | Q345B, Q345C, Q345D, Q345E, Q390, Q390B, Q390C, Q390D, Q390E, Q420, Q420B, Q420C, Q420D, Q420E, Q460 |
| Τύπος: | Στρογγυλός φραγμός, φραγμός γωνίας, τετραγωνικός φραγμός, επίπεδος φραγμός |
Φύλλο χάλυβα 0.2MM καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο SGCH 0.3MM DX51d DX52d DX53d
| Τύπος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2-4 χιλ. ή όπως απαιτείται |
| Μήκος: | 12M, 6m, 6.4M, ως πελάτη πραγματικού απαιτούν |
AISI Q235B Carbon Steel Coil 5.7*1250mm Ζεστό κυλίνδρους αναψυγμένο για κατασκευές
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | SS400, Q235, Q345R, SA302, SA516, A572, S275, S355 |
| Δάχος: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
SUS304 06Cr19Ni10 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Inox 310S προσαρμοσμένη υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
SPCC DC01D Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Gi πλάκα 4' x 8' Πιστοποιητικό ISO για οροφές
| Κλειστή λέξη: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 600mm1500mm ή όπως απαιτείται |
| Σπαγγάλι: | Κανονική πούλια, ελάχιστη πούλια, μεγάλη πούλια, μηά πούλια |
NM450 NM500 Ανθεκτικό στην φθορά χαλύβδινο φύλλο 10 mm 30 mm θερμόσφαιρα
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα χάλυβα αντοχής στην φθορά |
|---|---|
| Υλικό: | NM400 NM450 NM500 AR500 |
| Δάχος: | 4-100 mm ή όπως απαιτείται |


