Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ένδυση πάχους NM450 300mm - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα καυτό - κυλημένο υψηλής αντοχής κράμα
| Ονομασία: | Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | NM 450 NM400 Hardoxs450/500/550/600 |
| Υλικό: | NM360/400/450/500 |
Πλάκα γαλβανισμένης εν θερμώ χάλυβα 10mm για Αρχιτεκτονική Εμφάνιση
| Τύπος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2-4 χιλ. ή όπως απαιτείται |
| Εμπορικοί όροι: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα 0,4mm για διαφήμιση και διακόσμηση
| Επιφάνεια: | Μαύρη ζωγραφική, χρώμα βερνικιών, αντιοξειδωτικό πετρέλαιο, καυτός γαλβανισμένος, κρύο που γαλβανίζε |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2-4 χιλ. |
| Μήκος: | 30mm2000mm, Customed |
S550GD G90 Κρυοσυσταμένο χαλύβδινο φύλλο για οροφές 24 μεγέθους HDG πλάκα
| Ονομασία του προϊόντος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Επιχρισμός ψευδαργύρου: | 30-275g/m2 |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Αυτοκινητοβιομηχανία, Μηχανήματα κλπ. |
Ζεστό τυλιγμένο A36 Χάλυβα Ζαλβανισμένο φύλλο Z120g 1,2 mm 1260 mm πλάτος κανονικό spangle
| Ονομασία προϊόντος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Τεχνική: | - Κύλησε, καυτός που βυθίστηκε |
ASTM A240 0,5mm φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 430 Laser cutting No.8 Polish With Film
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000mm6000mm ή όπως απαιτείται |
| Δάχος: | 0.3mm3.0mm ή όπως απαιτείται |
Δυαδική 8K φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα Ψυχρόσφαιρο 2205 Χάλυβα γυαλισμένο Τελειωμένο Προσαρμοσμένο
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Θεραπεία: | Κρύο τυλιγμένο, ζεστό τυλιγμένο |
Ζεστό τυλιγμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B BA HL Επιφανειακό έλαιο χρώμα για ηλεκτρική ενέργεια
| Ονομασία του προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 200 σειρά 300 σειρά 400 σειρά |
| Αξία: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
SGCC Z35g Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα SGS Δοκιμή Ζινκ επίστρωση 0,45mm πάχος με μηδενικό spangle
| Κλειστή λέξη: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 600mm1500mm ή όπως απαιτείται |
| Δείγμα: | Παροχή |
JIS SUS 410 420 430 2cr13 3cr13 Stainless Sus420j2 φύλλο χάλυβα 2b ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000-2000 mm ή όπως απαιτείται |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |


