Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Μεταλλική διάτρηση άκρη φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα επίπεδη πλάκα 316LN X2CrNiMoN17 1.4406 ανωδικοποιημένο γυαλισμένο
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3mm3.0mm ή όπως απαιτείται |
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα ΓΠ 1mm γαλβανισμένος χάλυβας AISI Q345B
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| Όρος τιμών: | T/T L/C (κατάθεση 30%) |
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
Σκάφος που χτίζει το DIN 0.1mm καυτό - κυλημένο πιάτο ήπιου χάλυβα
| OD: | 219 - 3048 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γέφυρα, σκάφος, κτήριο, τοίχος, λέβητας |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
Σπείρα χάλυβα άνθρακα Q235 Q345 καυτή - κυλημένος για τους ανταλλάκτες θερμότητας
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Ανοχή: | ±1% |
Γαλβανισμένο μέταλλο σπειρών χάλυβα DC03 DC06 καυτό - κυλημένο ST37 DX51
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Πούλια: | Κανονική πούλια, μίνι πούλια, μεγάλη πούλια |
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
Σπείρα 5MM χάλυβα άνθρακα AISI ASTM A36 προσαρμοσμένος πάχος καυτός - κυλημένος
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μάρκα: | Wuxi Hengchengtai |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Ζεστή έλαση ανθεκτική στην φθορά φύλλα από χάλυβα NM400 AR500 Υψηλή σκληρότητα 400 500
| Κλειστή λέξη: | Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | NM400 NM450 AR400 AR500 κλπ. |
| Δάχος: | 2mm100mm ή όπως απαιτείται |
BA επιφάνεια AISI 303 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρό ελαστικό προσαρμοσμένο σχέδιο
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Τρίχωμα: | Στρίψτε το. |
ανοξείδωτο 316 πάχους 6mm φύλλο καυτό - κυλημένος 4 πόδια Feet*8
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
Εργασία ναυπηγικής Χάλυβα από άνθρακα Ah36 Dh36 Θερμοκρασία 1000 mm Πιστοποιητικό Ccs
| Κλειστή λέξη: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| μάρκα: | ΑΝΣΤΙΕΛ, ΣΙΝΤΣΧΕΝΓ |
| Διάμετρο: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |


