Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
S235 ST37 ASTM Πλάκα από χάλυβα άνθρακα θερμά έλαση 1220 mm πλάτος Ms φύλλο για τη βιομηχανία
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |
S50c SAE1050 Επιστρώματα από θερμά έλατα χάλυβα άνθρακα C50 JIS G4051 6mm 8mm για το πλαίσιο καλούπιων
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Σχήμα: | Πλατεία |
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |
COem 2mm καυτό - κυλημένη ένδυση άνθρακα - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα AISI Mn13
| Επιμήκυνση: | ≥40% |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο φορώ-Ressist |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
NM400 500 Ζεστό έλαση ανθεκτικό στη φθορά χαλύβδινο φύλλο 15mm προσαρμοσμένο μέγεθος φύλλο σιδήρου
| Προϊόν: | Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | NM450 NM400 NM500 |
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
Φύλλο χάλυβα κραμάτων άνθρακα ASTM A514 A517 καυτό - κυλημένα προσαρμοσμένα μήκη για το λέβητα
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα 0,4mm για διαφήμιση και διακόσμηση
| Επιφάνεια: | Μαύρη ζωγραφική, χρώμα βερνικιών, αντιοξειδωτικό πετρέλαιο, καυτός γαλβανισμένος, κρύο που γαλβανίζε |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2-4 χιλ. |
| Μήκος: | 30mm2000mm, Customed |
AISI Q345 Q195 καυτό - κυλημένο πιάτο 16 μετρητής 1250MM φύλλων χάλυβα άνθρακα πλάτος
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Βαθμός: | Q345 Q195 |
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
AISI Q345B καυτό - κυλημένο γαλβανισμένο ΓΠ φύλλο χάλυβα με την κανονική πούλια 12 μετρητής
| Επιφάνεια: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T (κατάθεση 30%), L/C |
| Πούλια: | Μηά πούλια, κανονική πούλια, ελαχιστοποίησε την πούλια, μεγάλη πούλια |
" Πλάτος πιάτο φύλλο χάλυβας άνθρακας Ss400 St37 Sk85 ASTM καυτά ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 6
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
| Εμπορικοί όροι: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW |
Ζεστό τυλιγμένο A36 Χάλυβα Ζαλβανισμένο φύλλο Z120g 1,2 mm 1260 mm πλάτος κανονικό spangle
| Ονομασία προϊόντος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Τεχνική: | - Κύλησε, καυτός που βυθίστηκε |


