Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Φόρμα καυτή - κυλημένο φύλλο χάλυβα άνθρακα T23353 H13 4cr5mosiv1
| Τύπος: | Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο |
|---|---|
| Σειρά πλάτους: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
| Σειρά μήκους: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
Γαλβανισμένο πιάτο καυτά βυθισμένα 4FT X 8FT φύλλων χάλυβα DX51d Z275 με μηά πούλια
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο/φύλλο GalvanizedSteel |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτή βυθισμένη, cold-rolled |
| Επίστρωμα: | Z275-Z600, Z81-Z120 ή απαιτημένος |
NM360 ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα 150mm υψηλή σκληρότητα
| Βαθμός: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| Μήκος: | 1000mm12000mm |
| Πλάτος: | 1000mm-2500mm |
Καυτοί γαλβανισμένοι ρόλοι σπειρών μετάλλων ΓΠ SGCC DC51D+Z για την κατασκευή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος ντυμένος |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός που βυθίζεται |
| Χρήση: | Δομή κατασκευής |
10# καυτός - κυλημένος σωλήνας χάλυβα άνθρακα για το πετρέλαιο και το αγωγό υγραερίου
| Κύρια χρήση: | Αγωγοί σωλήνων νερού ή αερίου/χάλυβα/Scaffording, κ.λπ. |
|---|---|
| Τεχνική: | ERW |
| Μήκος: | Οποιοδήποτε μήκος κάτω από 16 μέτρο |
Το πιάτο 2b φύλλων ανοξείδωτου S30403 S30400 τελείωσε 0.8*1200*2400mm cold-rolled
| Επιφάνεια: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, καθρέφτης τελειώστε |
|---|---|
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Μήκος: | 1000mm6000mm |
Q460d Q690d Υψηλής αντοχής φύλλο χάλυβα 1200 mm πλάτος θερμά ελατημένο
| Κλειστή λέξη: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Καταγωγή: | Τζιανγκσού, Κίνα |
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών/μύλων |
Στρογγυλή τρύπα Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα διάτρητη πλάκα ζεστή έλαση S355 Προσαρμοσμένο σχήμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Τεχνουργήματα από χαλύβδινο |
|---|---|
| Δάχος: | 0.6-16mm ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρο: | 600mm2300mm ή όπως απαιτείται |
Ήπια σπείρα A36 χάλυβα άνθρακα ST37 ST52 καυτή - κυλημένο σύνολο σκληρά 1000mm12000mm
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.2100mm |
NM500 ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα 2500mm πιάτο Brinell Hardnes
| Βαθμός: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, λαδωμένος ή όπως απαιτείται |
| Μήκος: | 1000mm12000mm |


