Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
80g 120g Ζεστά βουτηγμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο Q195 Grade GI Coils SGCC JIS G3302
| Κλειστή λέξη: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Διάμετρο: | 600mm1500mm ή όπως απαιτείται |
Πάχος 1mm cold-rolled μέταλλο ASTM A36 S355 ODM πιάτων χάλυβα
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
|---|---|
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
| Τεχνολογία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Υλικός καυτός δομών - ο κυλημένος Μαύρος 1250mm σπειρών ωρ. Q235 Q195 χάλυβα άνθρακα
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πλάτος: | 6001250mm ή προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, κοπή, Punching |
ASTM A240 SS 0.5mm φύλλο 304 ανοξείδωτου 201 430 cold-rolled λήξη καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμοι, μπορούμε επίσης να δεχτούμε την τρίτη επιθεώρηση |
AISI 430 cold-rolled φύλλο 2b ανοξείδωτου τελειώνει το πιάτο 2mm παχύ 4X8 FT
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
| Ποιότητα: | Η τρίτη επιθεώρηση είναι διαθέσιμη |
42Crmo 35Crmo Carbon Steel Coil Bending 0.8mm πάχος OEM ζεστή έλαση
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Σχιστή άκρη |
| Επιφάνεια: | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
Καυτό πιάτο 4CrMnSiMoV φύλλων χάλυβα χάλυβα H13 AISI κύβων εργαλείων εργασίας
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
| Συσκευασία: | Πλόιμη τυποποιημένη συσκευασία |
JIS SGCC Ζαλβανισμένο φύλλο χάλυβα S250GD Z60 Ζυγός επικαλυμμένο Ho βυθισμένο Standard Size
| Τεχνολογία: | Καυτή βυθισμένη, καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Επιχρίσεις από ψευδάργυρο: | 30-275 g/m2 |
| Διάρκεια: | Ως απαίτηση |
Ο ψευδάργυρος ASTM Q235 έντυσε τις γαλβανισμένες ΓΠ 26 μετρητής 4ft X 8ft μετάλλων φύλλων χάλυβα για το σπίτι
| ΤΥΠΟΣ: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| πλάτος: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | Z30-275g |
Astm A240 904L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SS πλάκα καθρέφτη Φινίρισμα BA Φινίρισμα κρύο έλαση
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |


