Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
DX51D Z140g Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα 0,12 - 6mm πάχος
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Τεχνική: | - Κύλησε, καυτός που βυθίστηκε |
| Δάχος: | 0.5mm-3mm ή όπως απαιτείται |
Αίσι 304 304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα SS μεταλλική πλάκα επιφάνεια βουρτσισμένη με φιλμ
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 0.3mm3.0mm ή όπως απαιτείται |
ASTM Dx53d Dx54d Galvanized Steel Sheet Zinc Coated Cold Rolled 0.5MM Thick
| Τύπος: | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm ή όπως απαιτείται |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου: | Z30-275g |
26 Gauge Σιδήρου Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Αντι-δάχτυλο εκτύπωση A283 S355 Gi Τμήμα κοπής
| Τελεία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος τελειώστε |
|---|---|
| Δάχος: | 0.620mm ή όπως απαιτείται |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
SPCC DX51D DX52D Z30-275g Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα πλάτος 600-2000mm Επιχρισμός PVC
| Κλειστή λέξη: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 600mm1500mm ή όπως απαιτείται |
| Δείγμα: | Παροχή |
304L 304H φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 6m Πλάκα πιστοποιητικού δοκιμής λέιζερ PVC
| Ονομασία του προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
4 X 8 Ft 20 Gauge φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 8k 2b καθρέφτης SS πλάκα 201 301 θερμό έλαση
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| Άκρη: | Η άκρη μύλων έσκισε την άκρη |
ένδυση ανθεκτικότητας 12mm υψηλή - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα NM360D/E A283 A36
| Μήκος: | 4-12 μ |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή αντίσταση διάβρωσης |
| Υλικό: | NM360D NM360E |
Ανθεκτικό στην φθορά φύλλο χάλυβα χαμηλού άνθρακα πλάκα χάλυβα EH400 NM400D/E S355JR S355J0
| πρότυπο: | ΜΒ, JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | NM400D NM400E |
| Σκληρότητα: | 360-450 HB |
Nk-EH360 υψηλός ένωσε στενά την ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας 10mm S355J2 S355J0 S355JR Hrpo φύλλων χάλυβα
| Πέρασμα δερμάτων: | ΝΑΙ |
|---|---|
| Απόθεμα: | Στο απόθεμα |
| Υλικό: | NM360L |


