Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
μέταλλο φύλλων χάλυβα εργαλείων 5mm JIS SKD11 για την κατασκευή γεφυρών
| Τύπος: | Κρύος χάλυβας κύβων εργασίας |
|---|---|
| Σκληρότητα: | ≤255HBS |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Πάχος 6mm50mm συνήθειας ένδυση - ανθεκτικό μέταλλο φύλλων χάλυβα WearTuf400
| Τύπος: | Ένδυση Tuf 400 |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Κοπή φλογών |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
Υψηλής αντοχής ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα NM400A/B/C με τη σκληρότητα 360-450
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 360-450 |
| Βαθμός χάλυβα: | NM400A, NM400B, NM400C |
Αριθ. 1 JIS Standard 304 Θερμοσυσταθείσα πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος 1220 mm για διακόσμηση
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 201 304 316 316L 410 420 430 904L |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Astm 240 S32205 Δυαδική φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα αριθ. 1 8 mm παχιά ζεστά ελατημένα
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 201 304 316 310 410 420 430 904L 2205 |
| Επεξεργασία: | Κρύο τυλιγμένο, ζεστό τυλιγμένο |
Υψηλής αντοχής ASTM A36 Carbon Steel Coil A570 Gr. D 3,2 mm Ζεστό ελαστικό φύλλο Ms
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Υλικό: | Α36, Α570, Q195, Q235, Q345, 45#, SPHC, SS400, Q235, Q345, 20# |
| Δάχος: | 3-20mm ή όπως απαιτείται |
SUS 316 316L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B Επιφάνεια 0.3mm-3.0mm πάχος για κατασκευές
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδος |
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
Πλάκα από θερμά ελατημένο χάλυβα άνθρακα SA516 Βαθμός 70 8 mm Φύλλα Ms πλάτος 2300 mm Για βιομηχανία
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Τύπος: | Ειδικότερα, η εν λόγω μέθοδος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιβατών. |
S235 ST37 ASTM Πλάκα από χάλυβα άνθρακα θερμά έλαση 1220 mm πλάτος Ms φύλλο για τη βιομηχανία
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |
COem 2mm καυτό - κυλημένη ένδυση άνθρακα - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα AISI Mn13
| Επιμήκυνση: | ≥40% |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο φορώ-Ressist |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |


