Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ναυπηγεία Χάλυβα άνθρακα φύλλα μετάλλου Astm A500 A514 1 mm 2 mm ψυχρά κυλούμενα
| Κλειστή λέξη: | Φύλλα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Ζεστό τυλιγμένο, κρύο τυλιγμένο |
| Διάμετρο: | 600-2300 mm ή όπως απαιτείται |
AISI 0,5 υψηλής αντοχής γαλβανισμένο μέταλλο πιάτων φύλλων χάλυβα χιλ. A526
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Πλάτος: | 1000m2000m |
Σπείρα 24 χάλυβα άνθρακα SUS S275 SS400 μετρητής καυτός - κυλημένο μέταλλο σιδήρου 1220 πλάτους
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Ανοχή: | ±1% |
Ms Πλάκα χάλυβα άνθρακα θερμής έλασης Πλάκες δομικού χάλυβα ASTM A36
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Δάχος: | 0.6-100 mm ή όπως απαιτείται |
Εργαλείο σμιλών AISI καυτό - κυλημένο μέταλλο άνθρακα φύλλων χάλυβα κύβων H13
| Επιφάνεια: | Μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Μορφή: | Επίπεδος |
| Ειδική χρήση: | Ένδυση - ανθεκτικός χάλυβας |
SAE 1018 Πλάκα χάλυβα άνθρακα 5mm θερμά ελατημένο χάλυβα φύλλο μετάλλου 1250mm πλάτος για δομή
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη, Ζεστή γαλβάνωση, ηλεκτροπληγή, άμμος |
Καυτός - κυλημένη σπείρα 26 μετρητής AISI Q345 Q235 μετάλλων άνθρακα
| Επιφάνεια: | Ζωγραφική |
|---|---|
| Όρος τιμών: | T/T L/C (κατάθεση 30%) |
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
Ήπιο πιάτο 0.5mm φύλλων σπειρών χάλυβα άνθρακα S235 ASTM καυτό - κυλημένος
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
|---|---|
| Πλάτος: | 0.5mm5000mm ή όπως απαιτείται |
| Πάχος: | 0.1mm5000mm ή όπως απαιτείται |
μέταλλο φύλλων χάλυβα Astm A283 άνθρακα 0.5mm ωρ. 0.1mm300mm πάχος Cr12Mov
| Σκληρότητα: | 255 ~207HBW |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, κοπή, Punching |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Σωλήνες από ατσάλι άνθρακα ASTM ISO θερμά κυλούμενα 60 - 200 mm Διαμέτρου χωρίς ραφή στρογγυλο
| Κλειστή λέξη: | θερμά κυλούμενα σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Σύνθετο ή όχι: | Άλλες από αλουμινένιο |
| Εφαρμογή: | Σωλήνες υγρών, σωλήνες λέβητα, σωλήνες γεωτρήσεις, σωλήνες χημικών λιπασμάτων |


