Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Ελεγμένος χάλυβας άνθρακα πιάτων καυτός - κυλημένο φύλλο ASTM A36 SS400
| Πάχος: | 2-8 χιλ. |
|---|---|
| Διακοσμητικό σχέδιο: | Το διαμάντι, στρογγυλό φασόλι που διαμορφώθηκε, ανάμιξε την ωοειδή μορφή |
| Εφαρμογή: | Κτήρια, γέφυρες, σκάφη |
Q235 SS400 Χάλυβα από κρύο έλασμα 1mm 2mm πάχος Πιστοποιητικό ISO GB/T 700 πρότυπο
| Ονομασία προϊόντος: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
| Δάχος: | 0.33.0mm ή όπως απαιτείται |
Ωρ. καυτή - κυλημένο μέταλλο φύλλων πιάτων χάλυβα 12mm ASTM Q235
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Απόθεμα: | Στο απόθεμα |
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
Πάχος ASME SA515 GR.70 20MM καυτό - κυλημένο πιάτο χάλυβα λεβήτων φύλλων χάλυβα
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Υλικό: | A515 GR.70 |
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
A36 σπείρα 37mm χάλυβα άνθρακα πιάτων σιδήρου καυτή - κυλημένο SS400
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπείρα χάλυβα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, καθαρός, ανατίναξη και ζωγραφική |
Cold-rolled πιάτο 3.0mm χάλυβα S235 A105 ήπιος σίδηρος άνθρακα για την κατασκευή
| Τύπος: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Μήκος: | 6000mm12000mm |
| Πάχος: | 0.2mm3.0mm |
Επίπεδο Galvalume ODM AZ185 έντυσε το γαλβανισμένο μέταλλο φύλλων χάλυβα για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Αριθμό μοντέλου: | Galvalume φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | Galvalume λευκό |
| Τεχνολογία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Το πιάτο φύλλων χάλυβα άνθρακα ASTM S275JR S355JR cold-rolled 1220 X 2440MM
| όνομα: | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Τόπος καταγωγής: | jiangsu Κίνα |
SUS JIS 420 430 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά κυλούμενα, βουρτσισμένα, γυαλισμένα 3 mm 5 mm PVC αδιάβροχο
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, καθρέφτης τελειώστε |
| Δάχος: | 0.620mm ή όπως απαιτείται |
AISI 0,5 υψηλής αντοχής γαλβανισμένο μέταλλο πιάτων φύλλων χάλυβα χιλ. A526
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Πλάτος: | 1000m2000m |


