Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένη σπείρα χάλυβα άνθρακα φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής για την οικοδόμηση AISI Q345 Q235
| Επιφάνεια: | Ζωγραφική |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
| Stanard: | DIN ΜΒ ISO JIS ASTM |
Astm A36 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Z200g Ζινκ επικάλυψη 26 μεγέθους ζεστό βουτηγμένο
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Επιχρισμός ψευδαργύρου: | 30-275 g/m2 |
| Δάχος: | 0.5mm-3mm ή όπως απαιτείται |
ASTM DX51D Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο Πλάκα οροφής Καυτό βουτηγμένο κανονικό σπάνγκελ
| Δάχος: | 0.3-6 χιλ. ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι ή όπως απαιτείται |
| Επεξεργασία: | Στρίβες, ράβδοι, ζωγραφισμένα, λιπαρισμένα, κοπή, τρύπα |
Galvalume σπειρών χάλυβα DC52D+AZ DC53D+AZ καυτή βυθισμένη σπείρα χάλυβα
| Πάχος: | 0.3-2 χιλ. |
|---|---|
| Πλάτος: | 700-1250 χιλ. |
| Εφαρμογή: | κρύα διαμόρφωση |
Υψηλή ένδυση άνθρακα ASTM PRO500 - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα για αλεξίσφαιρο
| Όρος τιμών: | T/T L/C (κατάθεση 30%) |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ROHS, ISO9001 |
| MOQ: | 1 τόνος |
LR βαθμός DH40 Πλάκα από ανθρακικό χάλυβα Πλάκα θαλάσσιου χάλυβα πλάτος 2000 mm πλάτος DH36 ζεστή έλαση
| Κλειστή λέξη: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Καταγωγή: | Jiangsu, Κίνα |
| Τεχνική: | Ζεστό τυλιγμένο, κρύο τυλιγμένο |
ASTM Q195 Άξονα άνθρακα A36 A53 3 - 6mm θερμά κυλούμενα Πιστοποιητικό ISO για τη βιομηχανία
| Κλειστή λέξη: | Χάλυβας |
|---|---|
| Υλικό: | Q195 Q215 Q215b Q235 Q275 Q295 |
| Χρόνος παράδοσης: | Συνήθως εντός 7 ημερών, ο χρόνος εξαρτάται από τον αριθμό των προϊόντων. |
ST37 Στρογγυλοκύλινδρο χάλυβα άνθρακα ζεστό ελαστικό JIS G3103 Μεταλλικοί κυλίνδροι μαύροι 1250 mm για τη βιομηχανία
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Υλικό: | ΣΤ37 Α36 S235 S275 S355 |
| Τεχνική: | Κρύο τυλιγμένο, ζεστό τυλιγμένο |
Υψηλής αντοχής ένδυση 6mm - ανθεκτικό πιάτο καυτό - κυλημένος άνθρακας Nm400
| Πάχος: | 6-150 χιλ. |
|---|---|
| Προδιαγραφή: | Υψηλής αντοχής |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Υψηλής αντοχής ελαθείσα επιφάνεια Πλάκα χάλυβα άνθρακα St52 Q345B επίπεδο φύλλο HR Μαύρο
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |


