Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
65Mn cold-rolled υψηλή πίεση πιάτο φύλλων χάλυβα που προσαρμόζεται
| Προδιαγραφή: | Υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 300-340 HB |
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ο Μαύρος 20 cold-rolled μετρητής φύλλο χάλυβα AISI 1020 SS400 Q235B 0.1mm80mm διαθέσιμο
| Εφαρμογή προϊόντων: | Κατασκευή, δομή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10-15 ημέρες |
| Τεχνολογία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Φύλλο χάλυβα AISI 1020 cold-rolled υψηλής αντοχής για τις βιομηχανίες κατασκευής
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm1500mm, προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 2200mm, ή όπως απαιτείται |
Ανθεκτικό πιάτο γδαρσίματος θορίου RAEX καυτό - κυλημένος χάλυβας Mn13 NM450 NM550
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10days |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Πλάτος 0.6m Astm 3mm πυκνά καυτό - κυλημένος χάλυβας φύλλων
| Εφαρμογή: | Γέφυρα, σκάφος, κτήριο, τοίχος, λέβητας |
|---|---|
| Ειδική χρήση: | Γέφυρα, σκάφος, κτήριο, τοίχος, λέβητας |
| Πλάτος: | 0.6m3m ή όπως απαιτείται |
Astm A588 1055 cold-rolled φύλλο ST-37 S235jr S355jr χρωμίου φύλλων χάλυβα κράτη μέλη
| Πρότυπα: | AISI ASTM DIN ΜΒ JIS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2200mm |
| Πλάτος: | 600mm - 4000mm ή όπως απαιτείται |
Καυτό βυθισμένο Galvalume φύλλων χάλυβα φύλλο χάλυβα επιστρώματος Al-ZN DC52D+AZ DC53D+AZ
| Πάχος: | 0.3-2 χιλ. |
|---|---|
| Πλάτος: | 700-1250 χιλ. |
| Εφαρμογή: | κρύα διαμόρφωση |
S40C JIS G4051 1040 φύλλο θερμής έλασης 5mm πάχος προσαρμοσμένο μέγεθος Χρήση μηχανής
| Κλειστή λέξη: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | S20C S25C S45C S40C S50C S55C S60C S65C S70C S75C κλπ. |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu Κίνα |
S235j2 S275 S355 Επικεφαλιδωμένη πλάκα χάλυβα άνθρακα 14 μεγέθους πάχος ISO για κατασκευές
| Κλειστή λέξη: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Τεχνολογία: | Επικονικευμένα |
Υψηλής ακρίβειας ψυχρά έλασης φύλλο χάλυβα SPCC DC01 1mm 2mm προσαρμοσμένο μέγεθος Cr πλάκα
| Κλειστή λέξη: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Υλικό: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Τεχνολογία: | Κρυά κυλούμενα |


