Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Αίσι 201 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B BA Επιφάνεια ASTM 240 0,5 mm Κρύο έλαση 1000 mm
| Δάχος: | 0.3mm3.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδος |
| Επεξεργασία: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
Γαλβανισμένος χάλυβας 4mm~300mm μετάλλων φύλλων καυτής εμβύθισης ASTM cOem EN10346
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Χρώμα επιφάνειας: | Αγκίδα |
Μείωση με νερό GB/T Στερεά από χαλύβδινο άνθρακα ASTM A36 Σιδερένιο φύλλο μεσαίου πάχους
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρο: | 600-2200 mm ή όπως απαιτείται |
Επιστολή ISO για το κτίριο
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
904L Επιφάνεια καθρέφτη φύλλο πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα Ψυχρό έλαση 0,3 mm-3,0 mm
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3mm3.0mm |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ μαύρη σπείρα 2200mm χάλυβα άνθρακα ντυμένο Galvanzied για την εφαρμοσμένη μηχανική
| όνομα: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
Σπείρα 1000mm χάλυβα άνθρακα SUS AISI A36 φύλλο πιάτων χάλυβα SS400 A283
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Ανοχή: | ±1% |
SGCC DX51D Coatd προβερνίκωσε τη γαλβανισμένη σπείρα 1250mm χάλυβα με το προσαρμοσμένο σχέδιο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος: | 601250mm |
| Πάχος: | 0.123.0mm |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα ASTM Q235 ψυχρής έλασης πάχους 2mm Αντοχή στη διάβρωση
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, AISI, DIN, BS |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
JIS G3302 SGCC Ζυθοποιημένο χάλυβα Gi φύλλο πλάτος 1220mm Ζύκνωση ψευδαργύρου θερμής βύθισης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
| πλάτος: | 1000-1500 mm ή όπως απαιτείται |


