Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
DH36 AH32 Πλάκα από ατσάλι άνθρακα 2m μήκος Ψυχρό τραβήχτηκε ήπια Ναυπηγείο Ασημένιο
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, BS |
| Διάμετρο: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |
ISO9001 ASTM που σύρει τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ ήπιου χάλυβα δομικό χάλυβα άνθρακα σπειρών χαμηλό
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Άκρη: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
| Συσκευασία: | πλόιμη συσκευασία standare |
P235GH Q960D Στρογγυλή από χάλυβα άνθρακα πλήρης σκληρότητα 1220mm πλάτος για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Α36, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 κλπ. |
| μέγεθος: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
20x20 μαύρος ορθογώνιος σωλήνας 6m χάλυβα ενωμένος στενά Q195 τετραγωνικός σωλήνας
| Μήκος: | 6m, 6M 9M 12M ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ανοχή: | ±5% |
| Τεχνικός: | Καυτός/cold-rolled |
Πηνίο από ανθρακούχο χάλυβα ψυχρής έλασης ASTM A36 Ss400 για την κατασκευή
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Ανοχή: | ±1% |
ASTM A283 βαθμός C Χάλυβα άνθρακα Πλάκα Χάλυβα φύλλο μέταλλο Μαύρη επιφάνεια με προσαρμοσμένο μέγεθος
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | SAE1008 SAE1010 SAE1050 SAE1070 DH36 |
| Τύπος: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Μαύρη πλάκα χάλυβα άνθρακα 10 mm 20 mm SAE1008 SAE1010 SAE1070 4x8 υψηλής ποιότητας επίπεδο σχήμα
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται για τα οχήματα που χρ |
| Τύπος: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Παράγραφος 12m χάλυβα άνθρακα Χ υποστήριξης διαφραγμάτων κανάλι του U εθνικών οδών ζωνών μεταφορέων
| Βαθμός: | Q235/Q235B/Q345/Q345B/Q355/Q245 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υγρή παράδοση, σωλήνας δομών, κατασκευή, πετρέλαιο που ραγίζει, σωλήνας πετρελαίου, σωλήνας αερίου |
| Εμπορικός όρος: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CRF, CIF, EXW |
S45C 1045 Άξονα χάλυβα άνθρακα Προσαρμοσμένα μεγέθη Υποστηρίζουν το καλούπι Χάλυβα Κανονική συσκευασία
| Κλειστή λέξη: | Χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρο: | 700-2300mm ή όπως απαιτείται |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Γενική ένδυση άνθρακα - ανθεκτικό φύλλο JIS NM360 χάλυβα HRPO
| Βαθμός χάλυβα: | NM360A, NM360B, NM360C |
|---|---|
| Πλάτος: | 635-2200 χιλ. |
| Ειδική χρήση: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |


