Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Cold-rolled φύλλο χάλυβα ASTM A36 1250mm χάλυβας άνθρακα για την κατασκευή
| Μήκος: | 600mm~1500mm ή απαιτήσεις πελατών ′ s |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πλάτος: | 600mm1250mm |
Συνήθειας cold-rolled χρώμιο χάλυβα πιάτο SS400 AISI 1020 Q235A φύλλων φύλλων κράτη μέλη σαφές
| Συσκευασία: | Πλόιμη τυποποιημένη συσκευασία |
|---|---|
| Επεξεργασία προϊόντων: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, κοπή, Punching |
| Στοιχείο: | Cold-rolled φύλλο χάλυβα SS400 A36 Q235 Q345 S235JR |
Χαμηλό cold-rolled άνθρακας πλάτος φύλλων χάλυβα ASTM S275 S295 S355 600 - 2000MM
| Προϊόν: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Techonlogy: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Σαφές βράζοντας πιάτο καυτό - κυλημένο μέσο πιάτο χάλυβα άνθρακα φύλλων χάλυβα
| Συγκεκριμένος: | Βράζοντας πιάτο |
|---|---|
| Πάχος: | 4.5-200 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| tupe: | Καυτός - κυλημένος |
Άνθρακας A516 GR.70 καυτός - κυλημένο πιάτο 10mm φύλλων χάλυβα πάχος για την κατασκευή
| Λέξη κλειδί: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS, ISO9001 |
| Πάχος: | 0.1- 250 χιλ. |
Πρωταρχική ASTM St 37 St 52 Ζεστή έλαση Πλάκα χάλυβα άνθρακα S235 S275 Προσαρμοσμένο μέγεθος
| Τεχνολογία: | Ζεστό τυλιγμένο, κρύο τυλιγμένο |
|---|---|
| Διάρκεια: | Σαν απαιτήσεις |
| Διάμετρο: | 1000-2300 mm ή όπως απαιτείται |
DC01 DC02 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
| Διάμετρο: | 600mm2000mm ή όπως απαιτείται |
Ήπιος καυτός - κυλημένο φύλλο ASTM 283 βαθμός Γ πιάτων χάλυβα για τα οικοδομικά υλικά
| Τύπος: | Φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
| Εμπορικοί όροι: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CRF, CIF, EXW |
Άνθρακας Q235 ASTM καυτός - κυλημένο προσαρμοσμένο φύλλο μέγεθος 1000mm πιάτων χάλυβα
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα |
| Μήκος: | 100012000mm |
Κράμα οριζόντια καυτό - κυλημένος άνθρακας φύλλων 42CrMo AISI 4142 πιάτων χάλυβα δομικός
| Μορφή: | Πιάτο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυμνός, λαδωμένος, κ.λπ. |
| Πλάτος: | 2200mm |


