Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
πάχος 10mm 20mm καυτό - κυλημένα φύλλα άνθρακα πιάτων ASTM A36 Q235A Q345A χάλυβα
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Μήκος: | 3000mm ή όπως απαιτεί |
GB Q235B Q355D Φύλλα από χάλυβα άνθρακα ASTM A36 SS400 15mm θερμά κυλούμενα HRC ήπια μαύρη MS πλάκα χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα από χάλυβα |
| Ειδική χρήση: | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
ASTM Q335 Q355 καυτό - κυλημένος ήπιος άνθρακας φύλλων χάλυβα για το χημικό εξοπλισμό
| Τύπος: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος |
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
Cold-rolled φύλλο χάλυβα ASTM A1088 A109 0.3mm για τα έπιπλα μετάλλων
| όνομα: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, BS, GB/T |
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
ASTM Q345 Q235 Χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Τύπος: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, SUS |
| Τόπος καταγωγής: | Τζιανγκσού, Κίνα |
S235 S275 S355 2400mmx1200mmx2.38mm cold-rolled χάλυβα πιάτο χάλυβα άνθρακα φύλλων ήπιο παχύ
| Μήκος: | 16m |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πλάτος: | 6002500mm |
Cold-rolled άνθρακας φύλλων χάλυβα ASTM A283 για την οικοδόμηση κτηρίου 2200mm
| Όνομα προϊόντων: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Μήκος: | Σαν απαίτηση |
| Πλάτος: | 10002200mm ή προσαρμοσμένος |
EN βαθμός S235JR Εργαλείο θερμής έλασης MS Plate S355JR 10mm 15mm Προσαρμοσμένη κοπή
| Ονομασία προϊόντος: | Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζαλβανισμένα, επικαλυμμένα ή όπως απαιτείται |
| Τεχνολογία: | Ζεστό τυλιγμένο, κρύο τυλιγμένο |
Υψηλής αντοχής καυτός συνήθειας - κυλημένο μέταλλο AISI 4140 42CrMo 42CrMo4 πιάτων χάλυβα
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Boiler&economizer, ενέργεια, πετροχημικό, μεταλλεία, τρόφιμα, έγγραφο, αέριο και ρευστή βιομηχανία |
| Πάχος: | σαν απαίτηση |
JIS DC05 Χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Χάλυβας |
|---|---|
| Δάχος: | 0.66mm ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρο: | 6002300mm ή όπως απαιτείται |


