Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
Δομικό φύλλο αντοχής γαλβανισμένου χάλυβα υψηλής ακρίβειας AISI DC51d για την κατασκευή αυτοκινήτων
| Βαθμός: | NM 400, NM 450, NM 500, NM 550 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2-4 χιλ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Ms φύλλο χαμηλού άνθρακα πλάκα χάλυβα παγωμένο DC01 0,6 mm x 1220 mm Διαφορετικό μέγεθος Laser Cutting
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τεχνικές: | Κρυά κυλούμενα |
| Δάχος: | 0.3-20mm ή όπως απαιτείται |
Q295B Πλάκα χάλυβα άνθρακα A500 20 mm πάχος θερμά έλασης σιδήρου μετάλλου μαύρο για το κτίριο
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Α500 Α588 Q235 Q295 Α36 |
| Τύπος: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
ASTM A284 Ms Mild Carbon Steel Coil θερμής έλασης Προσαρμοσμένο μέγεθος 400mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 2-50 χιλ., ή όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | AiSi |
S45C 45# SAE1045 καυτό - κυλημένος φύλλων μετάλλων χάλυβας κραμάτων άνθρακα σπειρών μέσος
| Τεχνολογία: | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Boiler&economizer, ενέργεια, πετροχημικό, μεταλλεία, τρόφιμα, έγγραφο, αέριο και ρευστή βιομηχανία |
| Πλάτος: | σαν απαίτηση |
JIS DX51D SGCC Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα πλάκα ψευδαργύρου επικαλυμμένο θερμά βουτηγμένο μηδενικό σπάνγκελ
| Ονομασία προϊόντος: | Ελαστικό χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Διάμετρο: | 600mm2000mm ή όπως απαιτείται |
Q235 Q335 Ζεστή έλαση ατσάλινου άνθρακα ASTM Standard Welding For Construction
| Τύπος: | Στρογγυλοειδή από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δάχος: | 3-20mm ή όπως απαιτείται |
| Υλικό: | Α36 Α283 Α387 Q235 Q345 S235jr |
SAE 1010 Πλάκα χάλυβα άνθρακα 1020 πλήρης σκληρότητα 1220 mm επίπεδα μαύρο μέταλλο ASTM A29 θερμά κυλούμενα
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία: | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή ή την παρασκευή υλικών. |
| Δάχος: | 0.8-20mm ή όπως απαιτείται |
Σπείρα μετάλλων άνθρακα ASTM A570 Δ καυτή - κυλημένο πλάτος 1220MM για την επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Techonlogy: | Καυτός - κυλημένος |
| Πρότυπα: | DIN ΜΒ ISO JIS ASTM |
Πλακέτα από καλά διατρυμμένο μέταλλο, γκαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο 5 mm με διαφορετικό σχήμα τρύπας
| Ονομασία του προϊόντος: | Τεχνουργήματα από χαλύβδινο |
|---|---|
| Δάχος: | 0.6-16mm ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρο: | 600mm2300mm ή όπως απαιτείται |


