Όλα τα Προϊόντα
-
Καυτός - κυλημένο φύλλο χάλυβα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα άνθρακα
-
πιάτο χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα άνθρακα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Ένδυση - ανθεκτικό φύλλο χάλυβα
-
Σωλήνας χάλυβα συγκόλλησης
-
Φραγμός χάλυβα άνθρακα
-
Σωλήνας χάλυβα λεβήτων
-
Κυλημένο τμήμα χάλυβα
-
Ορθογώνιος σωλήνας χάλυβα
-
Ομοφυλόφιλος당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Ο κ. LosifΤα προϊόντα χάλυβα άνθρακά τους έχουν υψηλό - ποιότητα. Η παράδοση είναι εγκαίρως. Μια πολύ ευχάριστη συνεργασία! -
AmberΗ ποιότητα επιχείρησής σας είναι πραγματικά υψηλή, μέχρι τώρα έχω συναντήσει μηδέν ελαττωματικό ποσοστό. Ενδεχομένως θα κρατήσετε αυτήν την καλή συνθήκη! Ευχαριστίες. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
Korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส่งตรงเวลา ความร่วมมือที่น่าพอใจมาก!
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled steel sheet ] αγώνας 393 προϊόντα.
48 υψηλός άνθρακας 10mm 8mm σωλήνων χάλυβα ίντσας γαλβανισμένος Q235
| Πάχος: | 1-30 χιλ. |
|---|---|
| Σειρά μήκους: | 112m |
| OD: | 10 - 1020 χιλ. |
Sae 1010 μαύρη ήπια κα σπειρών χάλυβα άνθρακα καυτή - κυλημένο SS400
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο, πιάτο σκαφών |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, καθαρός, ανατίναξη και ζωγραφική |
ένδυση 2mm100mm - ανθεκτικό πιάτο ASTM NM500 AR500 φύλλων χάλυβα
| Πλάτος: | 10502500mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανήματα βιομηχανίας κτηρίου, κ.λπ. |
| MOQ: | 1 τόνος |
ASTM4135 πιάτο 35CrMo 34CrMo4 χάλυβα άνθρακα μετάλλων φύλλων ωρ.
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Δοκιμή: | Διαθέσιμη επιθεώρηση από τρίτους |
| Εφαρμογή: | Boiler&economizer, ενέργεια, πετροχημικό, μεταλλεία, τρόφιμα, έγγραφο, αέριο και ρευστή βιομηχανία |
ASTM A572 Gr.50 Χαμηλού άνθρακα ατσάλι 1200 mm πλάτος κατεστραμμένο σε κρύο για κατασκευές
| Κλειστή λέξη: | Χάλυβας από ψυχρή έλαση |
|---|---|
| Υλικό: | Ειδικότερα, η Επιτροπή θεωρεί ότι οι εν λόγω διατάξεις δεν ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται σ |
| Τεχνολογία: | Κρύο τυλιγμένο, ζεστό τυλιγμένο |
DIN 17155 μέταλλο 1.5200mm πάχος Q245r Q345r Ves πιάτων χάλυβα λεβήτων 10crmo910
| Τεχνική: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανικά προϊόντα, υψηλοί σωλήνες και εμπορευματοκιβώτια |
| Πάχος: | 1.5-200 χιλ. |
DX51D SGCC Κανονικό Σφαιρίδιο Γαλβανισμένου Χάλυβα Ζυθοποιημένο Ζυγός Επιχρισμός Χάλυβα Gi Strip
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8528: | Άλλοι |
| Σκληρότητα: | Σύνολο σκληρό |
Μεταλλικό ASTM A283 βαθμός C Ελαφρύ χάλυβα άνθρακα πλάκα 6 mm πάχος Ζυγισμένο
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Καταγωγή: | Επαρχία Jiangsu, Κίνα |
Πλάκα χάλυβα άνθρακα χαμηλής θερμοκρασίας 0,2 mm πάχος 16Mn Μέση σκληρή πλάκα
| Κλειστή λέξη: | λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Καταγωγή: | Τζιάνγκσου, Κίνα |
| Διάμετρο: | 600-2300mm ή προσαρμοσμένα |
ASTM Q235B 16Mn Πλάκα χάλυβα άνθρακα OEM Προσαρμοσμένη υπηρεσία κοπής λέιζερ βαθμός Α
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Καταγωγή: | Jiangsu, Κίνα |
| Αξία: | Επικαιροποιημένα συστήματα για την παρακολούθηση των οχημάτων |


